rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti
NAVIGACIJA

Share | 
 

 Civilizacijų aprašymai

Go down 
AutoriusPranešimas
Katherine de Montellano
shit happens, i mean, look at your face
avatar

Post : 2618
Mood : Kol kas nesugadinta

RašytiTemos pavadinimas: Civilizacijų aprašymai   Antr. 06 30, 2015 11:28 am


Žemė, kur gyvena visi, pasiekę aukščiausią gebėjimų lygį. Tai lyg naujasis Olimpo kalnas iškilęs tiesiai iš Graikų mitologijos. Asgardas randasi pačioje pasaulio viršūnėje, jo viduryje yra didžiulė pilis su daugybe priestatų - tai visų aukščiausiųjų namai. Žinoma, čia užklysta ir žemesnių galių turėtojai, bet apsistot jiems čia nevalia. Tapę Asgardo gyventojais žmonės įgauna visų civilizacijų gebėjimus, išskyrus tuos, kuriuos turi Helheimo gyventojai. Juk mirusiųjų galių neužvaldysi...

Tai civilizacija, kurios miestai tiesiog kybo ore, į juos ne taip lengva patekti jei nemoki skraidyt, tačiau įmanoma. Visur yra laiptai, tačiau nevisi ryžtasi užlipt iki galo, nes laiptų daug, o ir didelis aukštis. Dauguma gyventojų net gali išsiauginti sparnus, jei tik yra pakankamai išlavinę gebėjimus. Metams bėgant gyventojai įgudo, tad dėl geresnių gyvenimo sąlygų ir didesnio pramogų asortimento jie įsirengė oro balionus.

Ši vieta tikrai nėra skirta žmonėms, kurie nemoka plaukti. Didžiąją dalį Vanaheimo zonos sudaro gėlas vanduo. Nors undinės čia ir negyvena, tačiau žmonės įgudę, kad galėtų valdyti vandenį kaip marionetę. Nors vanduo yra didžiausias jų gyvenimo šaltinis, tačiau gyventojai su specialiomis galiomis žmogaus gyvenimą gali apversti aukštyn kojom. Vis tik čia ne Angelų miestas.

Toli gražu tai ne Tarzanija ir čia negyvena Tarzanas. Nors hamakai ir kabo ant medžių šakų, tačiau žmonės nesielgia kaip laukiniai. Jie pakankamai specializavosi, kad netaptų visiškais dundukais. Įvarios galios jiems padeda kurti jų civilizaciją, kad ši tapo it miško gražiausia gėlė. Nuostabi giria, kurią supą tik augalija ir nieko daugiau. Viskas kas yra aplinkui tai grynas oras, daug augalų ir draugiški žmonės, tačiau kiekvienas su savu charakteriu.

Pamačius šią vietą galima pagalvot, kad pragaras iškilo į žemės paviršių. Čia esti lavų upės, amžinai degantis miškas su apanglijusiais medžiais, daug gaisrų ir iš po žemių vietoj vandens geizerių besiveržiančia lava. Jei anksčiau žmonės galvodavo, kad vasarą su +30°C yra karšta, tai čia greičiausiai pagalvotų, kad vaikšto ant marso paviršiaus. Žinoma, Muspelheime yra ir kitų plotų, kurie neskendi liepsnose. Juose gyvena ugnies valdytojai ir kiti atklydėliai, pasitraukę iš sugriuvusių miestų ir apsistoję būtent ugnies žemėje.

Ramiausias ir tyliausias planetos kampelis, kur jokia pykčio perpildyta širdis nepadarytų nieko blogo. Alheimas jau iš toli spinduliuoja magija ir gėriu. Štai čia ateina ne vienas pasisemti jėgų, bet ir sukaupti vidinę ramybę. Kad ir kaip bebūtų keista, visos galios čia išnyksta. Nė vienas padaras neturi jokio sugebėjimo, nors ir kilniais tikslais. Visi čia lygūs, nėra nieko geresnio ar blogesnio. Augantis gyvybės medis, suteikia taikos aurą ir leidžia medituoti valandų valandas.

Toli gražu tai ne išmirus zona. Čia gyvena paprasti žmonės, kurie liko atstatinėti miesto po karo ir sprogimo, kuris nusinešė ne tik daug gyvybių, bet ir apvertė svietą aukštyn kojom. Midgardo gyventojai niekuo nepasižymi, išskyrus tai, jog keli turi aiškiaregystės dovaną. Vieni buria kortomis, kiti iš delnų, tačiau žmonės to per daug nesureikšmina, vis dėl to jų pečius slegia didelis darbas - atstatyti apgriuvusį miestą nuo pamatų ir sugrįžti į normalų žmogui priimtiną gyvenimą.

Ne pati geriausia vieta žemėje. Ši vieta kaip tik tokia, kokias vaizduoja filmuose, kuriuose yra tie neramūs rajonai, kur vyksta daug muštynių, pasilinksminimų ir kitokių teisėtvarkos pažeidimų. Niflheimas kaip tik tas nuodėmių miestas. Tik čia niekam nerūpi įstatymai ir blogiukų nieks nekontroliuoja. Čia esant verčiau niekada neatsipalaiduot.. Na.. Nebent pats nesi šventas angelėlis. Niflheime gyvena būtent tie, kurie nė nežino kas yra moralė ar sąžinė...

Pagal senąsias mitologijas, tai yra žemė po Niflheimu, kaip apatinė šios dalis. Bet tai ne mitologija, tai yra tikras gyvenimas ir Helheimas puikuojasi ant žemės paviršiaus, tačiau iš tiesų netoli Niflheimo. Tai mirusiųjų žemė. Čia randasi didžiulės kapinės, kur Helheimo gyventojai ateina pasėdėti ir prisiminti laikus, kai dar buvo gyvi. Dabar jie tik klaidžiojančios sielos, vaiduokliai iš praeities. Kai kurie Helheimo gyv3ntojai gali reincarnuotis į kitas civilizacijas išskyrus Asgardą. Kaip ir pastarasis negali užvaldyti mirusiųjų gebėjimų. Tai tamsus kraštas. Čia driekiasi tamsūs miškai, kur joks klajoklis nenorėtų pasiklysti.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://forestofthegods.my-rpg.com
 
Civilizacijų aprašymai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
FOTG :: welcome to my crib :: about us :: informacija-
Pereiti į: